Január,
2019
2019. Január 23.
Hét Ked Sze Csü Pén Szo Vas
31 1 2019. January 1. , Tuesday 2 2019. January 2. , Wednesday 3 2019. January 3. , Thursday 4 2019. January 4. , Friday 5 2019. January 5. , Saturday 6 2019. January 6. , Sunday
7 2019. January 7. , Monday 8 2019. January 8. , Tuesday 9 2019. January 9. , Wednesday 10 2019. January 10. , Thursday 11 2019. January 11. , Friday 12 2019. January 12. , Saturday 13 2019. January 13. , Sunday
14 2019. January 14. , Monday 15 2019. January 15. , Tuesday 16 2019. January 16. , Wednesday 17 2019. January 17. , Thursday 18 2019. January 18. , Friday 19 2019. January 19. , Saturday 20 2019. January 20. , Sunday
21 2019. January 21. , Monday 22 2019. January 22. , Tuesday 23 2019. January 23. , Wednesday 24 2019. January 24. , Thursday 25 2019. January 25. , Friday 26 2019. January 26. , Saturday 27 2019. January 27. , Sunday
28 2019. January 28. , Monday 29 2019. January 29. , Tuesday 30 2019. January 30. , Wednesday 31 2019. January 31. , Thursday 1 2 3
Mutassa az összes kategória eseményeit


ELÉRHETŐSÉGEK

1146 Budapest Cházár András u. 10.

RADNÓTI HÁLÓZAT

Várunk minden Öregdiákot, Támogatót, Szülőt, Tanulót és Barátot, aki segíteni szeretne a Radnóti színvonalának fenntartásában, vagy csak érdekli, hogy milyen események zajlanak nálunk.

© 2019 ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium. Minden jog fenntartva.

Keresés